| alexa_4015 a întrebat:

Pentru cei de la mesota in bv nu stiti e greu sau cu e la mate-info? eu cred si sper sa intru am media 9.04 iar cea de anul trecut a fost 8.99ce ziceti intru? va rog ajutati-ma... mi-e frica sa nu fac fata

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

Hey viitoare mesotistabig hug
Eu cred ca esti exact la limitahappy. Ai nevoie de putin noroc in cazul asta, dar staiii...nu trebuie sa te emotionezi si mai tare. Datorita noilor metode de examinare(pentru ca stiu ca voi nu ati mai dat teza unica ca noi) nu se stie daca mediile vor scadea sau vor creste anul acesta.
Daca nu intrii la mate info(dar o sa intrii!) poti pune stiinte ale naturii pe locul 2, asta daca nu esti tu extrapasionata de aceasta materie, INFORMATICA care mie mi se pare imposibila.
La stiinte ale naturii o sa ai acelasi nr de ore de mate, de fiziza, de chimie, de bio, de geogra, de isto ca la mate-info, cel putin in clasele a9a si a10a.

Pai ce sa iti mai zic...SUCCES!

1 răspuns:
| Munchkin a răspuns:

Nu ştiu cum ai putea avea tu media 9. 04 când nici nu ştii să scrii corect. Adică m-am uitat şi la alte întrebări de-ale tale... n-am văzut o cratimă pusă unde trebuie sau un cuvânt scris calumea. Mă rog, bine că nu dai la filologie...
Şi să-ţi răspund la întrebare, da, cred că ai şanse să intrii.