| laryyssaa a întrebat:

Pentru cei la medicina Bucuresti: aveti carte cu teste admitere carol davila? daca da, atunci de unde ati luat-o si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Sunt doua carti(foarte groase) cu teste grila, le gasesti la secretariat parca, daca nu, stiu secretarele de unde le poti lua

1 răspuns:
| toatenumelecualexsuntluate a răspuns:

Www.culegeri-admitere.com sau pe internet de aici. comanda vine in 5 zile asa si nu trebuie sa dai bani pe drum nici nu te mai complici cu scoala ( sambata si duminica nu e deschis la poarta)