| Helmina a întrebat:

Please dati-mi niste idei de cuvinte chei pentru un site cu rochii de mireasa. Va rog frumos si multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si de ce la "Totul despre TPU"?

| Helmina explică (pentru CautNume):

Adică am greșit secțiune? Scuze

| CautNume a răspuns (pentru Helmina):

Stii, categoria se numeste "Totul despre TPU"? Ce zici? E gresita?

| Helmina explică:

Sunt in pana de idei, si sincer nici nu mă prea pricep. Dar am nevoie de ajutorul vostru, de ceva idei in plus, si anume. De cuvinte cheie pentru campania Google adwords, cuvintele cheie sa fie cu referire la site-ul pe care îl am cu rochii de mireasa. Sunt acele cuvinte magice care te ajuta sa ajungi cat mai sus, si sa atragă vizitatori. Sper ca m-am exprimat ok. Multumesc