| Brigitta a întrebat:

PLEASE HELP! am nevoie pentru faculta de un student de top, bun la invatatura din cluj, anii terminali sau master. e vorba de un chestionar. ma poate ajuta cineva? PLiiiiZ

4 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Si eu te-as ajuta numai ca nu sunt din cluj, am terminat masterul totusi si nu sunt modesta, chiar am fost student de tophee hee))))))

eileen
| eileen a răspuns:

Numai brigitta poate sa spuna care este intrebarea, eu asa am inteles-o. Nu stiu ce ai inteles tu. ce e cu cartea lui Pruteanu? Fii si tu mai explicit, doar nu crezi ca ma apuc acum sa o citeschee hee Si apoi, nu era o lauda, fata cauta un student de top si daca tot am invatat atatia ani nu vad unde ar fi o lauda, mai degraba o realitate. Felicitari si tie ca ai invatat de top.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu te-as ajuta cu cea mai mare placere.Imi plac chestionarele.Singura problema e ca eu nu sunt inca la facultate si nici nu stau in Cluj sad

| csintalan a răspuns:

... elieen draga, nu acesta era intrebarea,!,... dar daca ne laudam cu disertatia o fac si eu,...,, din top,, ...Raspuns,...cartea Cercetarea de marketing Ed. Polirom 2002 de Stefan Prutianu, s. a. m. d pag, 112-114,... Ahhhhhhh!, ...sa nu te superi elieen!, ...noi cei din top,,, avem glume in program,...