| Z4 a întrebat:

Salutare, daca se poate am o intrebarehappy...adica mai multehappy
Sunt din Judetul MM, si asi dori sa merg la un liceu din Cluj,
1. De ce am nevoie?, eu fiind din alt judet
2. Daca trebuie sa depun dosarele, pana cand trebuie depuse, databig grin
HELP PLEASE

Răspuns Câştigător
| Ali4 a răspuns:

Pai...eu nu stiu exact sa iti spun, dar daca esti a 8 ar trebui sa te interesezi la tine la scoala la secretariat cel putin asa a facut un coleg care merge si el la cluj.Nu vreau sa spun m-ai multe si informatii si sa fie gresite. Sper ca macar sa te fi ajutat un pichappy