| stalyan a întrebat:

Poat ecineva sa-mi dea o reteta(sau mai multe ) de mancare pentru cina care sa se faca in maxim o ora, cu ingredientele pe care le-ar putea avea in casa un om de la tara.

Am la dispozitie :
oua
lapte
faina de grau, porumb
smantana
branza
salam
mullte condimente
lamiie
paste
vanilie
gem de multe feluri
suc de, sruguri, mere, cirese
miere de albini,
praf de copt
etc.
si multe altele

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Paste al carui sos il faci din combinarea cat mai multor din cele zise gen salam, smantana, branza, usturoi + alte legume.

2 răspunsuri:
| Mire3la a răspuns:

Uite aici un site extrem de bun https://www.ereteteculinare.net/ ce-ti poate oferi o gramadade retete bune pe care le-am incerct si eu.