| RockGirl98 a întrebat:

Poate cineva sa-mi dea si mie pareri despre urmatoarele licee:Traian,Hristo Botev,Aurel Vlaicu,Mircea Cel Batran,Constantin Brancoveanu,Viaceslav Harnaj,Media,Mircea Vulcanescu,Dinicu Golescu,Carol I,Constantin D. Nenitescu,Decebal,Nichita Stanescu,Marin Preda,Dragomir Hurmuzescu,Dimitrie Gusti? Nu vreau link-uri de pe net, vreau pareri personale ale elevilor sau celor care stiu cate ceva despre ele.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Trebuia să mai înşiri vreo 20 de licee rolling on the floor

Poate aveai mai multe răspunsuri laughing

| andreiu77 a răspuns:

Mircea cel batran....are un nume reprezentativ pentru natia noastra..alege-l pe ala

| Zambaretu1 a răspuns:

Vin-o la Dristor la Mihai Bravu, acolo-s eu big grin, si sunt foarte multumit, profil : electro-mecanica.; p