| alexandrumarius a întrebat:

As dori sa stiu parerea voastra despre urmatorul lucru.Care dintre liceele urmatoare sunt bune si pe care le cunoasteti voi?:Lucian Blaga, Decebal, Marin Preda, Aurel Vlaicu, Mircea Vulcanescu si Constantin Brancoveanu. Orasul este Bucuresti. Voi pe care l-ati alege?

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Din astea as alege asa: 1.Brancoveanu. 2. Vlaicu. 3.Vulcanescu. 4.Blaga. si 5.Decebal.

Stiu ca niciunul din cele de mai sus nu este un liceu foarte bun, dar sunt ok, cel putin de brancoveanu si de vlaicu sunt sigura. Profesorii sunt ok si elevii la fel, desi eu una iti zic mai bine in brancoveanu decat in Vlaicu, in astea am foarte multi cunoscuti si te asigur ca brancoveanu, ca liceu/profesori/elevi este mult mai bun decat vlaicu si decat toate cele enumerate de tinehappy. Dar daca ai medie mai mare poate ca nu ar trebui sa te arunci in unul din asteahappy.

1 răspuns:
| TheDaffodil a răspuns:

Sincer, niciunul dintre liceele enumerate de tine nu face parte din categoria "celor bune" din Bucuresti, ba chiar din contra, unele sunt la extrema cealalta happy