| Mihaita_Victor_1993 a întrebat:

Poate fi creativitatea un lucru rau?

Răspuns Câştigător
| anonymousxD a răspuns:

Nu ar trebui să treci de faza asta! Bucură-te că eşti creativ. happy Păstrează acest dar toată viaţa! Nu contează cât de mare sau cât de mic eşti, creativitatea nu are vârstă!

7 răspunsuri:
| anonymousxD a răspuns:

NU! În niciun caz! Creativitatea este un dar, nu o povară! Mulţi sunt norocoşi şi au acest dar, iar alţii pur şi simplu nu au o fărâmă de creativitate în ei. Dacă te numeri printre norocoşii creativi, atunci bucură-te, este un dar de la D-zeu!

| Mihaita_Victor_1993 explică (pentru anonymousxD):

Da, dar daca toata lumea ar"abuza" de creativitate si nu am urma anumite reguli nu ar devenii viata noastra o anarhie totala? (insist pe problema deoarece este o tenapentru facultabig grin)

| anonymousxD a răspuns (pentru Mihaita_Victor_1993):

Dacă se ajunge la abuz, atunci intervin mai multe probleme în joc. În primul rând creativitatea nu poate fi limitată. Dar dacă se ajunge la abuz aşa cum ai spus şi tu, viaţa noastră devine o anarhie toatală. Poate chiar principiile vieţii se schimbă în acest caz. În concluzie, "Ce e mult, strică!". happy Sper că te-am ajutat c
t de cât. Succes la facultate! happy

| anonymousxD a răspuns (pentru anonymousxD):

Cât de cât***.

| Adelyn24 a răspuns:

Mda majoritatea imi spun ca am multa creativitate dar este de bine happy insa am 12 ani si ar trebui sa trec faza asta

| Mihaita_Victor_1993 explică (pentru anonymousxD):

Multumesc de raspunsuri =>(funda)

| anonymousxD a răspuns (pentru Mihaita_Victor_1993):

Multumesc pentru. funda! happy

| anonymousxD a răspuns (pentru Adelyn24):

Nu ar trebui să treci de faza asta! Bucură-te că eşti creativ. happy Păstrează acest dar toată viaţa! Nu contează cât de mare sau cât de mic eşti, creativitatea nu are vârstă!