| Mihaela_Cristiana_1998 a întrebat:

Poate să imi spună cineva ce a picat în anii trecuți la bac, sesiunea August-Septembrie, la romana?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta si vei gasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cauti si tu, draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elevii.

| Alle23 a răspuns:

In 2016 liric
poti cauta subiectele pe edu, sunt acolo afisate la sectiunea 'august-septembrie'

| BlankWhite a răspuns:

Poate sa pice orice, asa ca mai bine invata tot, ca sa fii pregatita, decat sa te iei dupa statistici...

| VreauSăIauBACul a răspuns:

Indiferent ce pică, trebuie să știi. Ai aici niște materiale bune: https://www.facebook.com/Vreau-să-iau-BAC-ul-521961071330886/

| Malina339 a răspuns:

Liric

| Siladi_Monica_1995 a răspuns:

Moara cu noroc sau Morometi cam de doi ani cam astea doua pica