| Wehrmacht a întrebat:

Postez aici pentru ca asta tine si de educatie...cu toate ca astia nu prea au...

Voi ce parere aveti despre "Tagan"? Adica...nu stiu cum sa spun.Multor oameni le e frica de astia.Deci,un "pui de tigan" cu altii mai mari dupa el, i-a dat o palma lu un unu.Ala,nu putea sa ii dea ca erau aia mai mari.A doua zi,ala si cu inca cativa l-au prins pe ala mic si i-au dat o palma de a inceput sa bazaie.A doua zi, la ambele intrari in scoala erau grupuri de tigani.Esenta e ca astia fac pe smecherii si nu poti sa dai in ei ca vin cu aia marii.Ce parere aveti despre asta?
Sincer,nu spun asta pentru ca nu ii suport, nu am doar o faza de nervi cand spun asta, dar eu i-asi impusca pe toti.Asi fi un Hitle.r al rasei tiganoide.I-asi impusca pe toti.Ar trebuii sa fie ilegal pentu ei sa poarte arme, chiar si cutite sau mai stiu eu ce.
Nu suport sa ii vad cum se dau mari si tari mafioti.Mafioti sunt aia din alte tari,care au arme bune,nu cutite,care nu stau la colt de strada sa sperie lumea,care isi vad de treaba lor,nu se baga in a altora. Tiganii nostri stiu decat sa f*ta,bata,sa fure,sa injure,scuipe,sa ii deranjeze pe altii, sa cerseasca sa te ameninte fara motiv...etc.Nu ii poti compara pe astia cu cei din alte tari.
Daca ar fi un cutremur care ar face distruger mari,tiganu' mostru ar fura cat l-ar tine.Dupa ce a fost Japonia afectata de cutremur,Yakuza a ajutat,nu a furat. Poate a mai si furat...dar spre deosebire de astia a si ajutat.
Pentru cei care nu stiu,Yakuza este mafia japoneza.

Deci, ce parere aveti despre tiganiada romana?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am noroc pe o parte deoarece daca cineva se pune cu mine unchimiu e sef de la politie si ii arde tare pe infractori, dar oricum nu ma gandesc la belele atat timp cat nimeni nu vrea sa le aiba cu mine.

| Krauser a răspuns:

Deci am completa dreptate cu tine dar Yakuza nu sunt gangsterithinking

| Azµre a răspuns:

Tiganu tot tigan ramane laughing e natura lui sa fure si sa-si dea in petec laughing Pusi la zid direct! Hitler mic copil... Tepes este exemplu bun pentru tigani! Firar mama lor a dracu'! Pe deasupra ai dracu mai au si drepturi fata de noi roamnii! Rusine!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dragul meu, cred ca modul lor de comportament se datoreaza faptului ca avem un sistem corupt, in care nu conteaza promovarea educatiei, ci suma bagata in buzunar de la interlopi.Multi din conducerea tarii isi scot palaria in fata unor infractori, care le ofera sume mai mari decat salariile lor.Cred ca ar trebui pusi la zid cei platiti sa se ocupe de domeniul infractional si nu o fac. Puradeii fac ce sunt invatati in familie, iar familia are in spate un interlop, care o apara.

| programator010experimentat a răspuns:

E ilegal sa vina straini la scoala asa...de pateu.
Daca sunt parintii / bunicii / rudele lui, da, pot sa intre in scoala, dar nu au voie cu taraboaie.