| AvalohAlyn a întrebat:

Postliceala sau facultate? Cum iti gasesti mai usor dupa de munca? Postlicealele sunt toate cu bani?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Alan, fa o facultate, însușește ți o știință fundamentala la nivel elementar. Nu e păcat sa fi contemporan cu știința moderna și sa nu te înfrupți din ea? Văd ca ești băiat inteligent, sa știi ca facultatea este cu totul altceva decât liceul. Fa o facultate umanista la Galați sau, dacă ai bani vino la Bucuresti la universitate. Salut.

1 răspuns:
| iepurascufundita a răspuns:

Postlicealele nu sunt toate pe bani, dar in schimb ai un dezavantaj daca in interval de 1 an nu ti-ai gasit de lucru piezi acea calificare