| emiliaasanalien a întrebat:

Pot elevii/Consiliul Elevilor contesta o regula a institutiei? Daca da, cum?

Tin sa mentionez ca apartine setului de reguli propus de director.

Nu doresc neaparat sa iau acest demers, ci doar sa ma informez si sa informez mai departe ceilalti elevi care spera si primesc promisiuni desarte de la candidatii CSE.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca o pot contesta, dar nu cred ca vor obtine ceva, cu exceptia cazului ca ar fi ilegala.