| denispop14 a întrebat:

Pot sa aflu in ce clasa am cazut la liceu (A, B, C, D) doar la festivitate? Oare nu se vor afisa pana atunci pe site-ul liceului? Vad ca inca nu.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La secretariat se știe deja structura claselor. intreabă

| XYZ02 a răspuns:

Am vazut ca ai mai multe intrebari pe tema liceului asa ca o sa iti raspund la mai toate aici.

Prima data,la liceu o sa gasesti o lista cu elevii,clasele si dirigintii,deci du-te la liceu pana luni sa nu ai vreo surpiza si sa nu stii unde esti.
Despre haine,te incurajez sa nu te duci la costum pentru ca o sa fi printre singurii imbracati la costum si o sa cam atragi atentia,deci poarta orice, dar nu costum.
Cat despre parinte, de venit poate sa vina cineva cu tine, dar in mare parte sa stii ca ceilalti vin singuri, adica cand eram a 9-a au fost doar 2 sau 3 parinti la o clasa de 28 elevi.

| denispop14 explică (pentru XYZ02):

Mersi de raspunsuri. Am aflat ca se va afisa online structura claselor vineri pe site-ul liceului.