| Shery a întrebat:

Pot sa imi inghet anul la facultate daca am resteante?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Eu nu inteleg ce va f...freaca pe voi grija de ce face asta sau de ce va bagati ca divele in seama aiurea daca nu cunoasteti. Cauzele pot fi multiple: timp, situatie financiara, cauze medicale, probleme de familie, etc. Asta pentru Bogdan Stancu de mai sus, alias motanuu.
Din ce stiu eu poti, dar asta e posibil sa fie numai la facultatea mea. Fiecare institutie are regulament de ordine interioara, propriile reguli. Normai ar fi sa poti, si ca atunci cand incepi anul sa ai si respectivele restante.

3 răspunsuri:
| LeMotán a răspuns:

Si ce vrei sa rezolvi cu asta? Cand reincepi facultatea, ai si restantele. Primul an nu il poti ingheta. Pentru mai multe detalii incearca la secretariatul facultatii, pentru ca difera de la o facultate la alta.

| Shery explică:

Sunt studenta la doua facultati si nu prea mai fac fata. Asa ca as vrea sa imi inghet anul la una, si sa reincep peste 1 an sau 2. Nu vreau sa scap de restante.

| Raluu a răspuns:

Nuhappy restantele din primul an se pot da si in ultimulhappy stiu eu. te pup