| HoneyCocaine a întrebat:

Pot sa ma mut la un alt liceu dar la profil diferit?

7 răspunsuri:
| Jeremy1 a răspuns:

Da, poti. Doar ca o sa trebuiasca sa dai "diferente", niste teste care arata cat te pregatit/a esti in legatura cu materiile noului profil.

PS: Am vazut ca mi-ai dat mesaj, dar nu-ti pot raspunde ca tot imi arata ca nu poti primi mesaje private. Daca e, da-mi tu id-ul tau pe privat.

| stpu a răspuns:

Da, dar va trebui sa dai diferentele, in cazul in care materiile de la fostul profil nu sunt echivalate cu cele de la profilul dorit de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| adelina899 a răspuns:

Buna.
Da poti dar mai intai trebuie s ate interesezi daca sunt locuri vei da niste probe la niste materii acum depinde la ce profil vrei sa te muti ...si cam asta e laughing bafta :*

| amaliaamely a răspuns:

Ciao...DA poti sa te mutii

| Martsje a răspuns:

Normal! eu spre ex vreau sa ma transfer dl mate-info la teatru.

| nr7_9329 a răspuns:

Da,normal.