| Sfermo2 a întrebat:

Pot sa ma transfer de la un profil Tehnic(Turism si Alimentatie publica) la un profil real sau uman(ex:Matematica-Informatica, Filologie etc)?

4 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Da poti si in al doilea rand ala nu e liceu cel ai tu e scoala profesionala transformata in liceu de ceausescu sau altii laughing

| Sfermo2 explică (pentru taviyamato):

Inainte se numea Scoala profesionala sau Sam(Scoala de arte si meseri)acum am inteles ca se numeste Liceu tehnologic dar la alta scoala unde am fost domnul director mi-a spus ca nu se poate

| taviyamato a răspuns:

Oricare ar fi drumul tau, fa o facultate de stat la CLUJ, IASI, BRASOV, TIMISOARA sau BUCURESTI, restul sunt vai de mama lor, cu sotii si copii in aceeasi universitate, nepotisme, lucru slab si coruptie

| Ladyd10 a răspuns:

Daca ai media necesara bineinteleshappy