| Virk a întrebat:

Pot supravietui la Stiinte ale Naturii daca sunt bota la Mate si Fizica?

5 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Cam greu

| Edmonds2342 a răspuns:

Depinde de profesori. In principiu da, dacă îți merge mintea totuși, dar oricum te vei chinui.

| lmaoisme a răspuns:

Este destul de greu pe Stiinte ale Naturii, depinde la ce liceu mergi, media liceului. Am o prietena care acum este clasa a 11-a si prima data cand a intrat la liceu, media liceului fiind de 8, a intrat pe Stiinte ale Naturii, ne-a povestit ca nasa ei chiar i-a spus ca daca nu are treaba cu fizica, chime si mate sa nu se duca pe profilul acela pentru ca este mai greu decat la Mate-Info. In al doilea semestru s-a mutat pe Siinte Sociale pentru ca nu a reusit sa tina pasul. Daca nu esti 100% pregatit eu zic sa nu te duci pentru ca dupa aceea poate o sa regreti. Apropo, de ce ai vrea sa dai la Stiinte ale Naturii daca nu prea ai treaba cu matematica si fizica? Nu prea are sens, vrei sa dai la medicina sau ceva de genul? Daca acesta este motivul sa stii ca poti da si pe filo, atata timp cat iei bacul cu o nota mare, nu conteaza ce liceu ai facut pentru medicina, doar o sa te ajute putin, tu stiind cateva lucruri deja, dar in rest nimic. Sper ca ti-am fost de folos happy Succes!

| IonutzBogdan1905 a răspuns:

Poti, dar trebuie sa stii care putin macar happy succes

| anonimbla123456 a răspuns:

Da,spun din propia experienta