| catacatalinutza a întrebat:

Cate ore de mate,fizica, chimie si biologie se fac la stiinte ale naturii?

Răspuns Câştigător
| Adrianf a răspuns:

Buna parca asa se facea, nu imi mai amintescbig grin...-Matematica : 4 ore
-Romana : 3
-Chimie : 3
-Fizica : 3
-Biologie : 2
-Engleza : 2
-Franceza :2
-T.I.C : 2
-Logica : 1
-Muzica : 1
-Desen : 1
-Sport : 1
-Religie : 1
-Informatica : 1
-Geografie : 1
-Istorie : 1

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La acest profil vei avea ore asa:
1 Geografie
1 Istorie
1 Sport
1 Muzica/Desen, adica un semestru vei face muzica si in celalalt desen
2 TIC
1 Informatica
3 Fizica
2 Chimie
2 Biologie
4 Romana
4 Mate
2 Engleza
2 Franceza
2 Optionale, clasa va alege 2 optionale din materiile fizica chimie si biologie.
Teze vei da la romana, mate si sa alegi 2 din fizica, chimie si biologie.
La matematica vei face M2 care nu este foarte dificil. Daca te pasioneaza fizica, chimia si biologia te vei descurca la acest profil. Mult succes.

| vaali13 a răspuns:

Matematica 4, chimie, fizica, cate 3 si biologie 2, cel putin asa am avut eu

| pisicutafacemiau a răspuns:

Vei face asa:
Din clasa a 9 până în a 10
1 ora de biologie
3 ore de fizică
3 ore de chimie
si 4 ore de matematică.
Sau cel puțin așa i la mine, spor laughing