| FloryB a întrebat:

Prefer sa fiu penibila un moment decat toata viata laughing Ce este un workshop? Ce inseamna sa participi la un workshop? Trebuie sa fac si sa prezint o lucrare, sau doar sa iau parte la ce se vorbeste? Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu iei parte la ce se discuta. Uneori faci parte din discutie, lucrezi la un proiect... depinde de domeniu, de organizare

1 răspuns:
| Tudor34 a răspuns:

Un workshop este atunci cand iei parte la un eveniment educational sau in scop stiintific.