| alecssandra a întrebat:

Care a fost cea mai PENIBILA situatie din viata voastra sau care vi s-a parut cel mai penibil moment al cunoscutilor vostri?happy

Răspuns Câştigător
| TatianaCecilia a răspuns:

Sa intamplat acum 3 ani.Eram in campanie electorala, aveam o actiune noaptea tarziu intro zona populata de :domnisoare de comitet". Eram impreuna cu 2 amici deai mei. Dupa ce am terminat treaba ne-am pus in coltul strazi si am asteptat un alt prieten sa vina sa ne ia cu masina cand am fost luati pe sus si dusi la sectia de politie pentru ca, dupa parerea lor, eu eram una din "fetelete de comitet", iar cei 2 prieteni ai mei erau "pesti"...laughinglaughing

Am mai patit in generala, chiar cand ma intorceam catre casa, in centrul orasului sa fiu alergata de o babuta cu umbrela.laughinglaughing

Acum tot 3 ani ne adunasem acasa la un prieten sa facem un gratar..intre timp cativa din noi am stat in camera ne uitam la animeuri si in momentul in care am fost anuntati ca e gata masa, am iesit din camera alergand pana la scari, nu erau multe scari, cred ca vreo 7, le-am coborat cate 2 si la ultimul pas nu stiu cum am reusit de mi-am luxat glezna..in fine, am ajuns jos, am si mancat printre lacrimi si suspine si dupa am urcat sus inapoi.mi-au pus comprese, tot felul.Toti stateau in jurul meu pe pat, iar gazda statea pe cealalta margine a patului, el fiind putin mai voluminos in momentul in care s-a ridicat de pe pat, sa rasturnat patul cu noi, iar 3 dintre prieteni au picat peste mine.

6 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Pai era o zi friguroasa de iarna iar eu tocmai iesisem de la scoala si ma duceam spre casa.Pe drumul spre casa am fost si cu o colega si tot vorbeam noi si la un moment dat din cauza neatentiei am alunecat si am cazut jos, imi zburase si ghiozdanul.Toata lumea se uita la mine, eu numai stiam ce sa fac, imi era rusine si lasasem capul in joslaughing.De acum inainte voi fi mai atenta sa numai patesc asa cevalaughing

| iStarry a răspuns:

Acum cativa ani eram la un supermarket ca sa cumpar ce imi trebuie.Stateam la coada ca tot omul(si coada era destul de mare crying)si la un moment dat am auzit o bubuitura puternica in spate, dar nu i-am dat importanta...cand a venit randul meu, am observat-o pe casiera, care se tot uita la mine printre gene si se abtinea sa nu rada.Cand m-am intors, o baba scapase o punga cu lapte si eram plina de jos pana sus de lapte laughing ca sa nu mai spun ca toata lumea s-a holbat la mine, nu la baba, ca din cauza ei s-a intamplat...nici nu stiu cum am ajuns acasa, ca mi-am tinut privirea numai pe pamant laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai ale mele sunt cam jenante. straight face Colegul(nu e cel de banca) statea pe scaun, bineinteles in banca iar eu am venit la el si m-am pus pe el, chiar pe puta lui laughing si a inceput sa urle ca disperatu` " Aaaaaaaaaa ma doare cucuuu" rolling on the floor rolling on the floor Doamnee straight face toata clasa radea de el dar eu ma rusinasem si era sa si plang.

| DarkBlood32 a răspuns (pentru DarkBlood32):

Aha..sa-ti mai zic eu una asemanatoare cu cea care am spus-o.

La ora de sport i-am dat la unu` un sut la oute si a mai cazut si pe jos saracu` dar m-am speriat foarte tare si am inceput sa plang. sad

| LoveSteps a răspuns:

Faptul ca ma tot balbaiesc in fata prietenilor si colegilor...Dar asta nu este cel mai penibil moment care il stiu.Am fost cu prietena mea la mare in Spania in zona spre Franta.Acolo s-a dus cu mine spre o zona mai adanca unde pe ea a apucat-o ceva de picior.Imi amintesc ca era vorba de un peste.A traso in jos si m-am dus dupa ea sa o salvez doar nu o lasam acolo.Deci, atunci acel peste sau ce o fi fost a apucat-o de bikini.Am incercat sa il scot dar atunci a venit si s-a dat alt peste la mine Pana la urma m-am miscat putin si i-am impins cu capul pe amandoi.Acesti pesti (sau ce erau ) s-au dus in adanc faza e ca m-a apucat si pe mine si pe prietena mea de sutiene si ni le-au luat.Cand sa ii trag cu parul mi-au facut o gaura in bikini la amandoua si ne-au cazut in apa laughing eram pur si simplu dezbracate laughing Cand sa mergem in hotel ne-a fost greu din cauza ca nu purtam nimic si in plus prietena mea vroia sa se duca dupa bikini sa ii ia ca nu stia ce sa faca pana la urma am mers asa chiar daca lumea a ras putin de noi, am luat nisip si ne-am acoperit dar m-am lovit de un copil si mi-a cazut nisipul pentru ca, totusi mai aveam lotiune pe mine si prietena mea s-a apucat sa puna nisip iar pe mine si cand am ajuns la hotel mama si tata erau la receptie si au tipat la mine si la prietena mea atunci murea de plans acum mor de ras laughing

| DeadMemories a răspuns:

Cel mai penibil moment a fost iarna asta la scoala.Un coleg statea pe scaunul meu si eu m-am asezat pe banca de langa mine.Cand s-a sunat si am vrut sa ma duc la locul meu la banca era un cui si mi-am rupt pantalonii.OMG atunci toti colegii mei au inceput sa rada iar eu nu mai puteam de rusine.Mai erau 3 ore pana plecam acasa.Norocul meu ca niciun profesor nu m-a scos la tabla. Aveam mult de mers pana acasa.Am plecat inaintea colegilor pentru a evita discutiile.Va ramane in mintile noastre laughing.