| P_Andreea_1996 a întrebat:

Prietena mea a ales o facultate privata Dimitrie Cantemir. Profilul ei : Finante, banci si contabilitate. Profilul acesta mai este doar in Bucuresti si Cluj. Asa ca a ales sa mearga in Brasov pentru ca era mai aproape. Ar fi intrat oricum la taxa deci ales privatul. Tin sa mentionez ca e foarte multumita, facultatea avand un program strict iar seriozitatea e primul loc. Intrebarea e sa ramana la privat sau sa dea la stat? (nu conteaza daca pierde anul).

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca isi permite taxa nu vad de ce ar mai schimba facultatea