| sabinaaa a întrebat:

Prietenul meu e nascut pe 29 februarie. Credeti ca acest lucru ii influenteaza intr-un fel viata sau e ceva diferit la el fata de noi, ceilalti?

6 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

Depinde de cum priveste el chestia asta
majoritatea celor nascuti pe 29 feb isi serbeaza ziua pe 28, pentru ca ar fi ciudat sa-si numere anii din 4 in 4 happy
nu cred ca il influenteaza foarte mult, cum am mai zis depinde de cum priveste el treaba asta :daca nu-l deranjeaza, nu-i nicio problema happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in zodia faurar.sant putini in zodia asta.

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Inca ar trebui sa fie mandru ca putini sunt ca el si sa lase de-oparte chestia aceasta

| bobby_8777 a răspuns:

E belea rau laughing
eu nu m-as simti influentat de asta deloc adica ce conteaza?

| Piink a răspuns:

Nu este ceva digerit, doar ca el isi serbeaza ziua decat odata la 4 ani dar poate sa si-o serbeze si pe 28happy

| Piink a răspuns:

Nu este ceva diferit, doar ca el isi serbeaza ziua decat odata la 4 ani dar poate sa si-o serbeze si pe 28happy