| AAStar a întrebat:

Primim vacanta pe 24 ianuarie?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnemonaP a răspuns:

De fapt nu este un fel de vacanta, este o zi libera deoarece este Unirea Principatelor, de obicei sigur ca trebuie sa primim adica stam acasa pe 24 dar in unele scoli se duc copiii vezi ce va zice invatatorul sau dirigintele

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Daca te referi la vacanta dintre semestrea aceea o primim pe 28 ianuarie daca te referi la ziua libera de pe 24 ianuarie nu stiu ce sa zic. La noi in scoala se fac cursuri pe 24.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar elevii.cam cate o juma de kg fistecare.noi astilalti ...nu primim nimic. da nimic.

| ciprian1993 a răspuns:

Nu

pe 28 ianurie louam vacanta