| erika_7563 a întrebat:

Profa ma enerveaza la culme ce sa fac ca ne da prea multe teme?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pui mâna și le faci, cum vrei să ajungi cineva în societate?
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Pai faci mai putine si daca te ia la intrebari ii zici ca pune prea multe teme si nu ai timp sa le faci pe toate (pentru ca faci treaba in casa curatenie, etc) asa bagi niste minciuni si tu.

| Dash a răspuns:

Fa o reclamatie...

| FoarteLetargic a răspuns:

Faci temewinking

| Earthquake a răspuns:

Incearca sa faci din acest lucru o pasiunehappy. Te gandesti ca daca nu faci temele nu mananci, cum faci o tema, mananci ceva.cum faci inca una mai mananci ceva sau nu neaparat cu mancarea, poti si cu altceva sa faci acest,, joc,,big grin incearca. bfta

| iulia_9095 a răspuns:

Nu ai ce sa faci si noi avem un profesor de mate care ne da extre de ulte teme, intr-o zi ne-a dat de facut 12o si ceva de ex. si erau si grele...deci,nu ai ce sa faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, dar cu timpul se va ameliora situatia si o sa va lase mai liberi.Asa ne facea si noua profa de romana anul trecut, iar acum ne-a alsat mai usor.
Oricum, vine vacanta.