| cineva11111111 a întrebat:

Profesorii au voie sa ne puna note pe activitatea extrascolara care nu apare in programa scolara de exemplu profesoara mea de religie ne obliga sa mergem duminica la biserica caci de nu ne ducem ne scade 3 puncte din nota de la religie, are voie sa faca asta da sau nu?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are voie sa faca asta.Religia nu se impune de catre altii.

| K0sti a răspuns:

Profesori, voe, oblica...baietas, pune mana pe carte!

| J0B0MAT a răspuns:

Nu are voie. Vrea sa va faca sa mergeti la biserica, iar cel mai bun mod de a va convinge e daca va ameninta cu notele.

| onuticuta200312 a răspuns:

Nu are voie sa faca asa ceva!

| TheHiddenSkulls a răspuns:

Nu se poate face asa ceva.Nu esti obligat sa te duci la biserica.