| Sandy_9055 a întrebat:

Programa pentru olimpiada la istorie 2011-2012 clasa a IX este aceeaşi ca anii trecuţi? Daca nu, unde o pot gasi? Apropo, a fost cineva la olimpiadele din anii trecuţi (la isto, cls IX), a fost greu? Multumescwinking

3 răspunsuri:
| Anonim360 a răspuns:

Sandy.eu am fost de 2 ori consecutiv la nationala.Pt judeteana iti pot spune ca detaliile te califica.iar la nationala lucreaza multe subiecte din anii trecuti.Programa este aceeasi cred. probabil mici schimbari. daca vrei sa ma intrebi ceva sunt aici! bafta! poate ne vedem la nationala anul acestahappy

| akin a răspuns:

Du-te pe olimpiade.ro si intra pe forum pe acolo.sigur e. dar parca era aceeasi.

| Sandy_9055 explică (pentru akin):

Am cautat si pe olimpiade.ro dar n-am gasit. Mersi oricumwinking