| daana a întrebat:

Pt cei care au bacul luni: ati invatat si poeziile din programa scolara? Eu nu mai am timp sa le invat. Credeti ca e posibil sa cada poezii la bac? Au mai cazut in ceilalti ani?

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu risca.Au fost ani cand subiectul principal a fost un poem 'Luceafarul", de exemplu.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Pai macar citeste ceva comentarii de poezie, mai ai 4 zile. N-ai de unde sa stii ce poate sa fie la subiectul 3.

| Girl1234566547 a răspuns:

Danaa...nici eu nu stiu nicio poeziestraight face... dar totusi nu as crede ca ne cade poeziebig grin uof. abia ast sa termin odata!crying bafta tuturor! sa fie bine big grin >big grin

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Nu cred ca o sa pice poezie... Sperlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am bacul anul asta si sper sa nu pice poezie.nu am invatat decat Luceafarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Acu' imi doresc mai mult ca niciodata sa pice poezie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca va cadea vreo poezie. Doar Roman Comedie Nuvela dar poezie dupa parerea mea 80 % nu va cadea.

| Zero a răspuns:

De fapt nu cred ca or sa dea poezii majoritatea anilor trecuti... aproape toti au avut o opera literarawinking asa ca bafta la examen >big grin

| CaramelX a răspuns:

Da ar trebui sa cada si poezi din programa scolara este posibil! in ani trecuti au mai picat! deci ar trebui invatate putin si alea! sunt sanse sa cada!

| ma7r1x a răspuns:

Sper sa nu ne pice poezii. Si eu dau bacul acum. Bafta la bac :*

| amiriam a răspuns:

Nici eu nu le-am invatat. sper sa nu cada. oricum nu prea cred ca sunt chiar asa nebuni sa dea poezie. bafta :*