| NICKSOOO a întrebat:

Pt fanii facebook-ului: Nu stiu de ce mie imi apare ca am forma veche a facebopk-ului, iar celorlalti, daca vor sa-mi viziteze profilul le apare timeline-ul ( la pagina mea de facebook; le apare ca eu am timeline)? Cum pot face sa apara tuturor, atat mie, cat si lor forma veche? Sau daca nu se poate, macar numai forma noua?!

18 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti? Ai folosit cumva aplicatia Timeline remove?
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

| NICKSOOO explică (pentru neluL):

Nu inteleg; cum sa dau click dreapta pe o poza? Daca dau click dreapta imi apare sa o salvez in calculator etc, nicidecum nu -mi apare "Proprietati"> Poti fi mai explicit?

| neluL a răspuns (pentru NICKSOOO):

Eu nu am zis sa dai click dreapta pe o poza!
Te-am intrebat ce browser folosesti si ce versiune?! Si daca iti mai aduci aminte cumva, ai folosit->>> Timeline remove?

| NICKSOOO explică (pentru neluL):

Am folosit timeline remove, da; dar browserul si versiunea nu stiu cum sa le aflu, nu prea ma pricep la asa ceva thinking big grin

| neluL a răspuns (pentru NICKSOOO):

Intra la Help (Ajutor) -> aici ai Despre ...browserul tau! Si daca ai folosit Timeline remove este normal sa nu-ti mai apara Timeline daca nu ai sters extensia din browser! (mai vezi ca si in stanga sus iti arata emblema de la browser)

| Hellen_Rox_1995 a răspuns (pentru neluL):

Care help? IMi poti explica si mie? Am aceeasi situatie crying(((

| neluL a răspuns (pentru Hellen_Rox_1995):

Da detalii despre sistemul de operare, browserul care il folosesti si daca ai folosit timeline remove, aici
http://www.tpu.ro/adauga-intrebare

| Hellen_Rox_1995 a răspuns (pentru neluL):

Nu stiu ce e ala browsersad....Si am pus o intrebare.Astept raspuns.

| NICKSOOO explică (pentru Hellen_Rox_1995):

:-))

| Hellen_Rox_1995 a răspuns (pentru NICKSOOO):

Si poti sa imi spui dc razi?raised eyebrows

| NICKSOOO explică (pentru Hellen_Rox_1995):

""Care help? IMi poti explica si mie? "" Care help= care ajutor imi poti explica?!

| Hellen_Rox_1995 a răspuns (pentru NICKSOOO):

Draga mea m-am referit: Unde e acel „Help". Daca nu știi să citești sau să ințelegi, mai bine nu mai citi.

| NICKSOOO explică (pentru Hellen_Rox_1995):

Oh, iarta-ma atunci. Imi pare rau!

| Hellen_Rox_1995 a răspuns (pentru NICKSOOO):

Nu e nimic.

| Adina981 a răspuns:

Pai trebuie sa-ti setezi tu cronologia noua! asa nu apare singurawinking Du-te in pagina celorlanti si scrie undeva sus adopta cronologia!

| κλάους a răspuns:

Atatea raspunsuri date doar sa fie date... Fratilor, cititi intrebarea inainte... A spus " iar celorlalti, daca vor sa-mi viziteze", adica profilul ei, pe care stie ca "a adoptat" cronologia si-i apare profilul vechi.

asa cum a spus si @neluL, se poate sa fii folosit acea aplicatie, din cauza ca ai vrut sa-ti stergi cronologia. Oricum, alt fel nu ai cum sa-ti apara profilul vechi, daca tu ai cronologia.

| MarYan00 a răspuns:

Asa apare ea...dai in stanga sus pe numele tau si o sa fie timeline:p

| RobyHawaii a răspuns:

Poi uitete la profilul prietenilor tai care au forma noua si scrie undeva : ''Adopta cronologia'' Dai dublu-click si va fi forma nouabig grin Funda?