| ioanaccc a întrebat:

Am vrut sa scap de timeline pe facebook, si am crezut ca am reusit, dar nu. Doar mie imi apare ca am vechiul profil, celorlalti nu.Problema e ca si daca ma uit pe profilul unei persoane care stiu sigur ca avea timeline nu mai are. Acum vreau sa imi vad profilul asa cum il vad si ceilalti.Cum fac? Ajutati-ma va rog, funda!

4 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Tu ai scapat de timeline dar nu poti sa faci sa apara si la ceilalti vechiul profil.

| ioanaccc explică (pentru DoRu):

Nu cred ca ai inteles ce vreau sa spun.

| DoRu a răspuns (pentru ioanaccc):

Atunci, fii mai explicita.

| zStupidKid a răspuns:

Buna.
Depinde ce browser ai. La chrome te duci la setari si este o coloana in stanga unde gasesti Extensii dai acolo si iti apar extensiile pe care le ai tu si bifezi acolo. Sper ca ti-am fost de folos. Acum, tu decizi (: