| adriana1996_2534 a întrebat:

Puteti sa-mi dati niste idei pentru un peisaj de munte...va rog mult
Fundita!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Denis470 a răspuns:

Ai putea sa faci un camp intins cu flori si in spate sa faci niste munti cu zapada in varf sau ai putea sa te inspiri dintr-o poza.

| adriana1996_2534 explică:

Am nevoie pentru o compunere ...peisajul pe care il vezi intr-o vacante de vara la munte si impresii-aceasta e cerinta-va rog mult

| cattttea a răspuns:

In departare se vedeau muntii inalti si singuratici care priveau cu tristete la corabiile ce pluteau spre ei.