| adrianluciu98 a întrebat:

Puteti sa-mi dati orarul de la mate-info intensiv info in clasa a IX-a? Eventual ar fi bine si clasele X-XII. big grin Oricum, dau funda!winking

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Orarul diferă de la liceu la liceu!
Nu la toate e la fel!
Poate vrei materiile dar nici alea nu se potrivesc.

| PrayForGaga a răspuns:

Eu sunt la mate-engleza intensiv si sunt in clasa aIX, iar orarul meu seamana la fel ca al celor de la mate-info intensiv, decat ca in locul orelor de engleza ei au info. Am 4 ore de romana, 3 fizica, 2 chimie, 5 mate, 4 engleza, 2 informatica, 1 tic, 1 logica, 1 sport, 1 desen/muzica, 1 religie, 1 istorie, 1 geografie.