| Daryusxz a întrebat:

Raspunsurile la testul asta? Eu am avut punctaj 130 ca l-am facut in graba, verific raspunsurile raspunzand la test! As vrea sa le invat pe de rost ca am facut un pariu cu cineva ca il fac in 25 de minute. https://psycho-tests.com/......rixes-test

5 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Probabil raspunsul il afli platind o suma de bani, adica pe scurt ti-ai pierdut timpul pentru o prostie care nu dovedeste nimic

| Daryusxz explică (pentru Mirel4412):

Cati ani ai Mirel?

| NunuNini a răspuns:

"Cati ani ai Mirel?"
Dar tu cati ani ai? Un test atat de simplu in 25 de minute? Poate 2, 5 minute. Asta e test de gradinita. Nici nu ai ce invata pe de rost.

| Daryusxz explică (pentru NunuNini):

Se vede ca nu la-i facut si comentezi ca dobitocu, is 6 pagini, primele 2 is de gradinita intr-adevar, sa te vad la paginile 5-6 ca stai si 3-4 minute sa te gandesti la o intrebare. Tu nici macar nu ai reusit sa raspunzi la prima pagina sa poti da urmatoru rolling on the floor)))

| NunuNini a răspuns (pentru Daryusxz):

Vorbesti ca un neputincios ce esti.
Intram amandoi in paralel sa vedem care si cat face? Cu dovezi, captura ecran sau cum vrei tu altfel.