| anonim_4396 a întrebat:

Salutari! O intrebare mai grea. Vreau sa stiu daca ma puteti ajuta cu ceva. Saptamana viitoare voi avea test psihologic si m-am uitat putin pe internet despre ce este vorba. am gasit testul Raven, cel cu fundal albastru l-am facut si am obtinut 96 puncte cred (nu prea inteleg pentru ca nu cunosc lb. engleza), as dori sa-mi spuneti despre ce este vorba, este bine? voi ce punctaj ati obtinut? Astept raspunsuri, merci, dau funda!

2 răspunsuri:
| QuantumX a răspuns:

Daca e test psihologic raspunzi cum crezi si cum gandesti tu si ti-e apoi evaluata personalitatea in functie de raspunsuri. Nu e test de cunostinte asa ca "punctajul" nu conteaza si nu exista raspunsuri exacte sau raspunsuri gresite.

| anonim_4396 explică (pentru QuantumX):

Mi s-a spus ca vom da test cu imagini