| DeathTheKid a întrebat:

Recomandati-mi si mie o carte buna, avand in vedere ca mie mi-a placut foarte mult Contele de Monte-Cristo?

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu prea pare genul tau dar... Mircea Eliade-Maitrey? big grin.

| Lasatunumele a răspuns:

Nu am citit contele de monte-cristo, insa iti recomand Unsprezece Minute - Paulo Coelho. Pana acum este cartea mea preferata, recent am inceput sa citesc Paul Coelho si am descoperit ca are carti chiar foarte bune.

| LiOr a răspuns:

Laleaua neagra sau Regina Margot scrise tot de Alexandre Dumas

| Herm a răspuns:

Si mie imi place Contele de Monte-Cristo, ador cartea :X Pacat totusi, speram ca Mercedes sa ramana cu Edmons, eh... oricum, Cei Trei Muschetari e o carte frumoasa, un alt roman frumos e Elevul Dima dintr-a saptea big grin

| floritzuca a răspuns:

Cei trei muschetari.