| AmyAmaLyAAA a întrebat:

am o intrebare: care carte v-a placut mai mult dintre "singur pe lume" "micul print" si "contele de monte-cristo"? de ce?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

„Singur pe lume" este o carte pe care am citit-o atunci când aveam o vârstă destul de fragedă, și m-a impresionat profund, căci m-am transpus în pielea personajului principal.
Un alt motiv ar fi că apreciez foarte mult familia, și nu concep viața unui copil fără să aibă un sprijin în această lume, niște persoane în care să aibă încredere, care să îl ajute în situațiile critice, ș.a.m.d.
Baftă!