| anonim_4396 a întrebat:

Revin din nou la voi cu o problema, sunt in a 12, urmeaza bacu, Vreau sa stiu cand se sustine concursu pentru olimpici sau olimpiada la matematica, nu stiu foarte multe legate de acest subiect cum se numeste exact, ma intereseaza subiectele de acest an.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bănuiesc că te interesează data la care se susţine Sesiunea specială ( olimpici ) - respectiv proba de la Matematică :)

Aceasta are loc în data de "27 mai – proba obligatorie a profilului: Matematică sau istorie" - SURSA :
http://adevarul.ro/......index.html

Toate cele bune.

| Diannnaa18 a răspuns (pentru bursuc001):

Multumesc!

| bursuc001 a răspuns (pentru Diannnaa18):

Cu plăcere!

O seară/noapte frumoasă.

8 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Domnișoară, cînd vorbim de limba română mă aflu în „parohia" mea și sînt în măsură să -l „citesc" pe cineva, chiar și din cîteva rînduri.
Așa că orice comentarii sînt de prisos.
Să fii sănătoasă!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Revin din nou si inca o data.

| Diannnaa18 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Probleme?

| Diannnaa18 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Probleme?thinking
Totusi e un site si revin de cate ori vreau!
Numai bine!