| navarre a întrebat:

Rusia: 28 de sectanţi aşteaptă sfârşitul lumii într-o grotă
Aşteaptă sfârşitul lumii, care, după cum prezice liderul sectei lor, va veni în luna mai. S-au mutat cu toţii, încă din octombrie, într-o grotă din apropierea Moscovei şi refuză să mai comunice cu lumea din exterior.

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Bolnavi psihic.

14 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

@tim

Poate ceva ca un accident minier, o emisie de gaze, o surpare de teren, o inundatie cu apa freatica...

| Razvan a răspuns:

Din capitolul "Ce lume de ciudati!"/:)
Eu zic sa ne delectam cu o melodie:http://www.youtube.com/watch?v=OaRxUieZFqc

| inna a răspuns:

Fiecare e liber sa-si traiasca viata cum vrea.Treaba lor.

| maryana5 a răspuns:

O sa astepte mult si bine... laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cosima11 a răspuns:

Doamne apara si pazeste straight face

| Orannginna a răspuns:

Mai rau e ca si unii dintre noi cred in asta cu sfarsitul lumii... dar ceva mai incolo. Dar de la a crede si pana la actiona asa... Dumnezeu cu mila. big grin

| ecristinamc a răspuns:

Ori sunt dusi, ori sunt dusi

| andreea4ever a răspuns:

Wow...
no coment

| tim a răspuns:

E posibil sa vina vreun cataclism, cutremur ceva, deci poate au dreptate intru-catva si vor fi aparati de ceva, daca nu se inseala, dar sfarsitul lumii, e putin probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat sa anunti ca este in Romania sub pseudonimul Navare un tip care ne terorizeaza pe un anumit site sau chiar mai multe cu chestii religioase ca mai mult, vorba lui Moromete '"-Daca nu e, nu e si gata"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baiete tot dind de unii care nu au decit un singur subiect nu te saturi? Si mai dai de ei si pe alte siteuri tot cu aceleasi subiecte.Si unde mai pui ca nicaieri nu se ajunge la nici o intelegere pe tema asta.In timp ce tu crezi ca eu sunt constripat am inceput sa cred la rindul meu ca ai diaree verbala.

| xandra_3994 a răspuns:

Am vazut si eu stirea astaworrieddoamne sa nu fie adevarat ce spun eistraight facesau mai degraba cred ca au nevoie de un control la caplaughing