| deeutsik a întrebat:

S-a afisat baremul la romana bac 2012?

11 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Am citit pe un site ca se va afisa pe la ora 15.Mai devreme nu cred pentru ca trebuie sa se stranga toate lucrarile.

| Demoiselle a răspuns:

Am facut o prostie la partea I (ma rog, mai multe) si anume la exercitiul cu motive literare...Am scris motivul ochilor, soarelui...e oare corect? colegii mei au scris motivul paternitatii, motivul orfanului. Eu am "uitat" ca suntem la opera epica si nu lirica, am gresit oare?

| BlackheartQueen a răspuns (pentru Demoiselle):

Nu stiu sigur daca e corect, depinde de profesor. Si eu am auzit o serie de motive: motivul familiei, motivul educatiei, motivul adolescentei. thinking Macar sa fie asta singura noastra greseala happy

| BlackheartQueen a răspuns:

Din cate am vazut, inca nu s-a afisat.
cum ti s-a parut? happy

| JH a răspuns:

Mai fratilor daca ma scris Dorinta e bun?

| deeutsik explică:

Destul de acceptabil...eram 100% cum am mai spus ca vom avea poezie big grin
tie cum ti s-a parut?

| BlackheartQueen a răspuns (pentru deeutsik):

A fost bine.Ma temeam ca o sa-mi pice ceva ce nu stiu.da, si eu ma gandeam la poezie dar nu eram asa sigura thinking
Ce-a fost mai simplu a trecut..acum urmeaza nebunia...cum stai cu matematica?

| deeutsik explică:

Da,ana1 asa am gasit si eu...multumesc oricum
Bittercherry18 mie una mai frica mi-a fost la romana decat la mate
pot spune ca ma descurc cat de cat bine
eu dau m2
tu?

| BlackheartQueen a răspuns (pentru deeutsik):

Eu dau M1 si mi-e ca imi pica o integrala kilometrica sau un polimon de gradul n sau ceva complicathee hee. abia astept sa scap de matematica..la ce facultate dai? Sper ca nu te superi ca te tin asa mult cu intrebarile

| deeutsik explică:

Nu ma supar, stai linistita
nu prea as vrea la facultate...ma gandeam la postliceala asistent farmacie...ramane de vazut big grin tu?

| BlackheartQueen a răspuns (pentru deeutsik):

E bine. Bafta. Eu as vrea la universitate, la jurnalism. Nu prea mai vad alte optiuni, tinand cont ca nu ma impac prea bine cu stiintele exacte.

Întrebări recente