| cooldognice a întrebat:

S-a afișat când e admiterea pentru facultatea de kinetoterapie de la Unefs București? Pe pagina lor de Facebook ei spun ca a apărut brosura de admitere 2018, dar nu o găsesc online, ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Ghidul de admitere nu-l vei gasi online! --- acesta poate fi procurat, contra cost, de la Biblioteca UNEFS. Ghidul contine următoarele informații:

* înscriere și participare la examenul de admitere;
* probe de concurs și baremuri;
* exemple de grile pentru proba scrisă – limba română și biologie.

| cooldognice explică (pentru alessia5158):

Asta înseamnă că trebuie să mă duc la București sa o cumpăr? Știi cumva și prețul?

| alessia5158 a răspuns (pentru cooldognice):

N-am habar! -- informatia este "culeasa" de pe noul site al unefs-ului.