| TedMosby a întrebat:

Sa ma strofoc la testele astea predictive la toate materiile, avand in vedere ca nu se trec?(clasa a IX-a)

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Da' daca te strofoci,ce-are, crepi? E un test si eu zic ca trebuie tratat ca toate celelalte din cursul anului, cu seriozitate.Asta,bineinteles,daca nu dai test la fizica.

| Munkyfunky a răspuns:

Oare se stofoaca cineva? oh go on

| schajuman1344 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui putin, deoarece unii profesori se iau dupa testul initial, adica vad cat de bun esti.Si eu am fost a IX-a.winking BAFTA! Stiu cum e...

| adisuper a răspuns:

Daca esti a 9 se merita pentru ca asa te iau profesori de copil destept pentru ei conteaza