| deniseioana a întrebat:

Testele predictive de clasa a 8a se trec in catalog?

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

La mine unii profi au zis ca nu o sa il treaca iar altii au zis ca da, va fi prima nota.
Aiurea! Eu stiam ca nu se trec.

| mafiotuXXL a răspuns:

Nu te speira ca nu se trec sau depinde de profesor acum ca maii sunt uni profesorii chiar severii si le Trec eu zic ca nu se trec ca sunt recapitulare de pe clasa Trecuta

| allyssa a răspuns:

Acum,toate testele initiale, indiferent de clasa, nu se vor trece in catalog.sunt doar orientative.

| deniseioana explică:

Stiu dar directoarea mea a spus ca se trec si de aia

| Aleecsssa a răspuns:

Hei! Testele astea nu se trec in catalog! stai linistitawinking