| Mirela122 a întrebat:

Sa zicem ca intrebarea mea nu prea are categorie printre cele de aici. E simpla curiozitate, nu cred in asta.Se spune de ani de zile de fapt ca pe 21.12.2012 va veni sfarsitul lumii.Bla bla bla calendarul mayas etc. Vreau sa stiu mai exact ce "se va intampla" happy ce ne "loveste" cum se "termina" cum facem bum bum?

4 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Asteapta pana atunci si vei afla.Nimeni nu stie exact ceva fi, eu una cred ca va fi o zi obisnuita.happy

| KodrutZ a răspuns:

Nu se va intimpla nimic. Nu stii caricatura aia cu calendarul mayas? Voila - http://www.dailyfunnystuff.net/......evastation

| brutus123 a răspuns:

Asteapta pana atunci.Nu se v-a intampla nimic.In `77 au zis ca va veni sfarsitul lumii.A venit? NUUU.Nici in 2012 nu cred ca va veni. Dumnezeu nu a creeat lumea pentru a o distruge.

| ImSorryThatImNotPerfect a răspuns:

Nu va veni sfarsitul lumii. Oamenii au inteles gresit la ce se refera mayasii.Nu e vorba despre un sfarsit de genul ca o sa murim cu totii, ci despre sfarsitul unei ere.Pentru mayasi, pe 21.12. 2012 incepe o noua era spirituala.Nu se va intampla nimic rau.Si chiar daca ar veni un sfarsit adevarat, n-am stii noi cand.