| ccrank a întrebat:

Sa zicem daca ai 1.65 m poti sa iti iei carnetul de conducere? care este inaltimea minima? funda.

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeea a răspuns:

Eu zic ca poti.gandeste-te la adrian copilu minunelaughing) si el are carnet

4 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Nu e limita de inaltime pentru carnetul de conducere.happyImportant e sa ai varsta necesara.happy

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu are nico legatura inaltimeabig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea pentru krnetul de conducere.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 1, 62 si am permis de 4 luni. Deci poti da, nu`i problema inaltimea, atata timp cat ajungi la pedale si vezi peste volanlaughing.

Multa bafta`!:*:*:*