| oana_1158 a întrebat:

Sal am intrat la stiinte sociale si nu sunt sigura daca se face matematica pana in clasa a10a? deci

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Eu am fost la ss, si am facut mate, chimie, fizica, biologie pana in clasa a 10-a. Din clasa a 11-a nu am mai facut fizica, chimie, bio, [si nici latina app laughing], dar mate am facut (M5, e super simpla, crede-ma... nici nu se compara cu ce fac astia de la mate-info) Deci nu-ti fa problemehee hee

6 răspunsuri:
| ancan a răspuns:

Dap happy se face pana in clasa a X a inclusiv, dar mai nou stii ca cei de la minister vor ca toate profilele sa studieze matematica pe tot parcursul liceului happy

| pitesti a răspuns:

Se face matematica pana in clasa a 12-a

| roxy_2350 a răspuns:

Da. stiinte sociele e profil umanist deci se face mate doar pana in clasa a 10 a.

| andreig a răspuns:

Faci doua ore pe saptamana pana in clasa a 11a, dintr-a 11a scapi de mai multe materii printre care si matematica!

| Bianca18 a răspuns:

Eu stiu ca faci pana in a 12-a doua ore de mate.

| oannah a răspuns:

Cred ca se face matematica pana in clasa a a10, dar asa. 2-3 ore pe sap.happy. din clasa a a11 scapatiwinking