| Anonymus3000 a întrebat:

Am 15 ani, sunt clasa a 9 a si inca nu stiu spre ce meserie sa ma indrept. Sunt la profil mate- info bilingv engleza. Ma pricep la mate info engleza si cat de cat la fizica. Spre ce meserie sa ma indrept si de ce? Ma gandeam sa ma fac programator dar am observat ca multa lume vrea acelasi lucru si ma gandeam ca nu o sa fie la fel de cautat peste cativa ani. Funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand inca mai ai timp sa te hotaraseti. In al doilea rand programarea inca se cauta si si cauta destul de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inginer