| TrickstarR a întrebat:

As vrea sa urmez facultatea de Limbi si literaturi straine sectia engleza. Ce alte limbi mi-ar fi de folos? Ma intereseaza viitorul salariu, chiar daca multi spun ca banii nu conteaza atata timp cat iti place ce faci. Ma gandeam la Germana sau Chineza, insa nu sunt sigura. Mi-ar placea sa aflu si opinii de la cei care au terminat/ sunt studenti aici deja. Multumesc~ funda!

Răspuns Câştigător
| CoCoMona a răspuns:

Lucrez intr-o multinationala si-ti pot spune ca-ti vor fi utile urmatoarele limbi: engleza, franceza, germana, rusa, chiar chineza. Mult succes!