| Gogaie2012 a întrebat:

Sal TPU. In cate zile se poate rezolva un transfer de la un profil la altul. Sunt clasa 9. Am depus ieri cererea, directorul a acceptato si a trimis-o la inspectorat. In cate zile o sa aflu daca mi-a acceptat transferul nu stiti? Stiu ca trebuie sa imi spuna directorul dar vreau sa stiu, ca am uitat sa intreb ieri

2 răspunsuri:
| Bubu1234 a răspuns:

Vrei sa te muti la alt profil dar in cadrul aceluasi liceu? La noi in clasa au incercat sa se mute la alte profile si-au depus cererea la director dar nu se poate dintr-un sem in altu ci la anul in clasa a10a. Asa am inteles eu thinking

| Gogaie2012 explică:

Directorul a zis ca se poate transfera in vacanta dintre semestre si in vacanta de vara nu are legatura. Mi-a zis ca daca am media de admitere mai mare sau egala decat ultima cu care s-a intrat la clasa respectiva ma pot transfera linistit. Dar cine nu a acceptat directorul? thinking