| andy14 a întrebat:

Sal TPU stiti unde este liceul theodor pallady ca nu gasesc in nicio harta nici maps nici earth? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| andy14 explică (pentru ardnaxur1961):

Nu e de chimie e altul

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru andy14):

Eh, in cazul asta, cand pui intrebari, da toate datele, ca nu suntem Mafalda sa ghicim la ce mama dracului te gandesti tu!

| andy14 explică (pentru ardnaxur1961):

Oricum am gasit

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vezi ca in brosura de admitere, sunt trecute si adresele liceelor. Dupa ce reusesti sa descoperi asta, e suficient sa scrii pe Google "Bucuresti plan oras", sa bagi numele strazii si iti va aparea harta marita.
Grea treaba internetul asta! Pe Facebook, presupun ca te "descurci" si-n somn.

| andy14 explică (pentru ardnaxur1961):

Scrie doar bulevardu da nu zice nici o strada si nu gasesc

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru andy14):

Pai, bulevarduL ala n-are si el un nume?

| andy14 explică (pentru ardnaxur1961):

Theodor pallady si am cautat si nimic

| andy14 explică:

Din Bucuresti

| Florin_Marinica_1994 a răspuns:

(Grup scolar industrial 19 RATB ) POATE