| Gogaie2012 a întrebat:

SAL TPU. Sunt clasa 9. In aceasta vacanta m-am transferat de la stiinte ale naturii la matematica-informatica. Am o nelamurire : Cum o sa fac cu tezele? Semestrul trecut am dat la romana, mate, bio, chimie, si semestrul acesta? Trebuie sa scot o materie dintre biologie si chimie ca sa dau la info nu?

1 răspuns:
| GogoHD a răspuns:

Pai,dai teza obligatoriu la:Matematica, Informatica, Romana.AI de ales intre Bilogie,Chimie,Fizica. Oricum daca alegi ex.:Chimie,atunci dai test la Bio si Fizica, acelasi subiect cu cei care au ales sa dea teza, dar se trece ca nota normala.(Sursa: C.N.I Grigore Moisil Brasovhee hee